Da Vinci Şifresi


"Dan Brown, ülkedeki birkaç usta yazardan biri Da Vinci Şifresi üstün bir zekâ tarafından kurgulanmış harika bir gerilim romanı."
Nelson DeMille, yazar

"Entrika ve tehlikenin iç içe geçtiği okuduğum en iyi gerilim romanı. Kelime oyunları, gizemler ve bulmacalarla örülmüş akıllara durgunluk veren bir öykü."
Clive Cussler, yazar

Tarih meraklılanna, komplo çılgınlanna, bulmaca meraklılarına ve gerilim öyküsü severlerinin bir solukta okuyacakları olağanüstü bir roman. Ben bu kitaba bayıldım!"
Harlan Coben, yazar

"Böylesine bir gerilim romanı yazılabileceğini hayal dahi etmezdim. Ama size bir şey söyleyeyim mi? Bu kitabı elimden bırakamadım. Da Vinci Şifresi'nde Dan Brown büyüleyici aynntılarla zenginleştirdiği inanılmaz bir dünya kurmuş. Okumaya doyamadım. Bay Brown size hayranım."
Robert Crais, yazar

"Da Vinci Şifresi okuru esir alıp, bambaşka bir dünyaya götürüyor. Her sayfası soluk kesici. Kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Tüm dünyadaki gerilim romanları okurları pek yakında Dan Brovvn'ın usta bir yazar olduğunu anlayacaklar."
Vince Flynn, yazar
 

Kitap Bilgileri
Kitap Yazarı Dan Brown
Yayınevi Altın Kitaplar
ISBN 9789752104037
Sayfa Sayısı 495
Tür #roman #gerilim

Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.

- 18/05/2017 15:30

Piskoposluğun bedensel çile rituellerine bağlılığı bir yana, kadınlara bakış açıları hala, ortaçağ seviyesindeydi. Kadın müritlerin hiçbir ücret almadan erkekler ayindeyken onların kaldığı yerleri temizlemeye zorlandığını; erkekler hasır döşeklerde yatarken, kadınların tahta zeminde uyuduğunu; ve kadınların daha fazla bedensel çile çekmeye mecbur edildiklerini duyduğunda şok geçirmişti... tüm bunlar işlenen ilk günahın bedeliydi. Havvanın bilgiyi açığa çıkaran elmadan aldığı ısırık, kadınların sonsuza kadar ödemekle yükümlü oldukları bir kefaret gibiydi. Katolik Kilisesi kadın haklarına daha çok değer vermek yolunda ilerlerken, Opus Deinin bu gelişmeyi tersine çevirmeye çalışması üzücüydü.


- 27/08/2017 12:30

"Yani tarih daima kazananlar tarafından yazılır."


- 23/06/2017 17:30

Hayat sırlarla doludur, hepsini birden öğrenemezsin.


- 01/06/2017 20:30

"Çünkü şeytan en sevdiği suç ortağıyla işbirliği içindeydi...kadınlarla"


- 09/07/2017 12:30

Başınızdan yere kadar olan mesafeyi ölçün. Bunu, göbek deliğinizden yere kadar olan mesafeye bölün. Bilin bakalım hangi sayıyı elde edeceksiniz? Sporculardan biri inanmayan bir sesle, "PHI değil tabii ki!" diye ağzından kaçırdı. Langdon, "Evet PHI," diye cevap verdi. " Bir-nokta-altı-yüz-on-sekiz.


Tüm alıntıları göster

FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor