DA VINCI ŞİFRESİ CİLTLİ ÖZEL BASKI

P>Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Paris'te iş gezisindeyken bir gece yarısı, Louvre'un yaşlı müdürünün müzede ölü bulunduğu haberini alır. Langdon ve yetenekli Fransız kriptoloji uzmanı Sophie Neveu cesedin yanına ulaştıklarında anlaşılmaz birtakım izlerin varlığını tespit ederler.

Söz konusu izlerin ne anlama geldiğini araştırırlarken garip bir esrar perdesinin aralandığını ve ipuçlarının onları Da Vinci'nin tablosuna götürdüğünü keşfedip şaşkına dönerler. Büyük usta sırrını herkesin görebileceği bir yere, ünlü bir eserinin içine gizlemiştir.

Bütün dünya okurlarını soluk soluğa bırakan Dan Brown'ın Da Vinci Şifresi, bugüne dek tüm zamanların en çok satan kitapları arasında birinci sıraya yerleşmiştir.Da Vinci Şifresi'nde olay kurgusunun geçtiği mekânlar, adı geçen sanat eserleri, semboller ve mimari şaheserler 160'tan fazla renkli fotoğraf ve resimle okuyuculara yeniden anlatılıyor.Da Vinci Şifresi'nin hayalden gerçeğe dönüştüğü bu renkli özel baskı meraklılarını bekliyor!...

Kitap Bilgileri
Kitap Yazarı Dan Brown
Yayınevi ALTIN KİTAPLAR
ISBN 9789752105294
Sayfa Sayısı 480
Tür #edebiyat #polisiye

Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.

Kitap ile ilgili henüz alıntı paylaşılmamış.

FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor