Fi

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

Kitap Bilgileri
Kitap Yazarı Akilah Azra Kohen
Yayınevi Destek Yayınevi
ISBN 9786054994861
Sayfa Sayısı 600
Tür #edebiyat #edebiyat

Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.

- 10/04/2017 12:30

İşin sırrı doğru insandan doğru şeyi istemekti ve tabii karşılığında da fazlasını vermemek. Alışveriş. Hastalarının çoğu bu alışverişte yollarını şaşırmış, beklentilere girmiş, alışverişte olduklarını unutup kendilerinden fazlasıyla vermeyi seçmiş kişilerdi.


- 19/07/2017 17:30

Beğenmediğim şeyler üzerinde çalışarak bugünlere geldim ve pek beğenmediğim birşey kalmadı.


- 15/07/2017 06:30

Bu yüzyılda insanlar motivasyonlarla değil olaylarla ilgilenmeyi seçiyorlardı işte bu bile dünyanın kendi çevresinde döndüğünün bir kanıtıydı.


- 24/08/2017 22:30

İnsanı yüce bir varlığın yarattığına inanıyorum,kendini keşfetsin ve kendi eşsizliğinde yücelsin diye.Bizi kendi suretinde yaratan ulu bir varlık bu belki de.Ama toplum!Bu yaradılışı körelten,kısırlaştıran,gerçekte neyin önemli olduğunu unutturan,varoluşun anlamını sabote eden bir sahtelik,o kadar!Eşsizliğimizi protitipe dönüştürmek için kurulmuş bir düzen.


- 17/07/2017 07:30

"...Bir bakterinin vücutta zararlı hale gelebilmesi için üreyip çoğalması önemli değil, yani mantar olabilmen için vücudunda milyonlarca mantar bakterisinin yaşaması hiçbir şey ifade etmiyor, çoğalmaları sana zarar verecekleri anlamına gelmiyor ama belli bir sayının üzerinde çoğaldıktan sonra aralarından bir tanesi iletişimi keşfediyor, yani birbirleriyle konuşmaya başlıyorlar. İletişime geçmelerinin ardından birlikte hareket etmek geliyor. İşte ancak o zaman mantar oluyorsun! Onlar iletişime geçince. Çünkü sahip olduklarını sandıkları kaynakları tüketmek üzere birleşiyorlar. Bu bakış açısından bakarsan, dünya mantar olmuş zavallı bir gezegen..."


Tüm alıntıları göster

FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor