KAYIP SEMBOL

Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar'dan sonra Kayıp Sembol'de insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde...

Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası'nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington'a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur.

Kongre Binası'na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon'ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon'ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir.

Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir.

Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?

Kitap Bilgileri
Kitap Yazarı Dan Brown
Yayınevi ALTIN KİTAPLAR
ISBN 9789752111929
Sayfa Sayısı 528
Tür #edebiyat #roman

Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.

- 06/05/2017 14:30

Ama, etten vücuda gelen insan; kibir, nefret, sabırsızlık ve hırs günahlarına kolay aldanan bir varlıktı.


- 04/08/2017 07:30

Robert Langdon, kongre binasının tepesinde durmuş, güneşin sıcaklığı tüm vücuduna yayılırken, içinde yükselen güçlü bir duygu hissetti.Bu, tüm hayatı boyunca hiç bu kadar içten hissetmediği bir duyguydu. Umut.


- 05/06/2017 02:30

Karanlığın en yoğun olduğu an, daima şafaktan hemen öncesidir.


- 10/01/2017 15:30

Arkadaşlar, zihninizi açın. Anlamadığımız şeylerden korkarız.


- 19/12/2016 02:30

Bana yavaşlayıp, hayatı fazla ciddiye almamayı hatırlatması için takıyorum.


Tüm alıntıları göster

FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor