FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor


Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.

- 12/04/2017 19:30

Her sanat,her arzu dahası her eylem ve arayışın iyiye doğru bir yöneliş olduğu düşünülür. O yüzden de olguların yöneldiği hedefe bakarak iyi olanı doğru şekilde belirlemek mümkündür.


- 11/05/2017 10:30

Tek bir kütle,tek bir zamanda,ancak tek bir yerde olabilirdi.Einstein ispatlatmıştı.Gerçek daima soğuk ve ebediyen yalnız başınadır.


- 20/07/2017 18:30

Şu an burada gerçekte neler olduğunu kendi gözlerinizle görüp,kendi kafanızda yorumladıktan sonra hiçbir şey anlamazsınız.


- 10/07/2017 02:30

Kelebeklerle arkadaş olunabilinir mi?' 'Kelebeklerle arkadaş olabilmen için,önce doğanın bir parçası olman gerek. İnsan kokunu silip,sabırla bekleyerek, ağaç, ot ya da çiçek olduğuna inandıracaksın. Zaman alır, ama karşı taraf bir kez razı olursa, sonrasında doğal olarak arkadaş olursun.'


- 16/07/2017 19:30

"Şöyle bir söz var" dedi Komatsu. "Her sanat, her arzu, dahası her eylem ve arayışın iyiye doğru bir yöneliş olduğu düşünülür. O yüzden de, olguların yöneldiği hedefe bakılarak iyi olanı doğru şekilde belirlemek mümkündür. " "Bu ne simdi?" "Aristoteles. Nikomakhos' a Etik' ten. Hiç Aristoteles okudun mu?"


Tüm alıntıları göster

Kitap Bilgileri

Kitap Yazarı Haruki Murakami
Yayınevi Doğan Kitap
ISBN 9786050906387
Sayfa Sayısı 1256
Tür #edebi̇yat #roman


Japonya'da ilk günden birinci baskısı tükenen Murakami başyapıtı sonundaTürkiye'de...

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter, hayatın kurtulmuş demektir..."

Sarsıcı bir yolculuğa hazır mısınız? Öyleyse kemerlerinizi bağlayın. Erkekleri, titizlikle geliştirdiği bir yöntemle öteki dünyaya gönderen genç bir kadınla tanışacaksınız. Ve amansız bir takiple onun peşine düşen fanatik bir cemaatin müritleriyle...

Romantik misiniz? Evet, bu kitapta aşk da var... İki dünya bir araya gelmeden mümkün olmayan bir aşk. Yaşadığınız dünya gerçek mi, hiç düşündünüz mü? Düşündüyseniz, paralel bir evrene geçmek sizi heyecanlandıracaktır o zaman. Hayatı algılayışınızı değiştirecek bir kitabın kapağını açmak üzeresiniz şu an.

Yaşayan en büyük yazarlardan biri olarak kabul edilen Haruki Murakami başyapıtı, tüm dünyada milyonlarca satan kitabı 1Q84'le bir imkânsızı başarıyor.

Nefesinizi kesecek bir macera romanını, gerçek nedir, insan neye inanmalı, aşk dünyayı kurtarabilir mi soruları ekseninde bir yürek atlasına dönüştürüyor.