ZEMBEREKKUŞU´NUN GÜNCESİ

FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor


Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.

- 02/06/2017 03:30

"İnsan istediğini hiç bir zaman elde edememeye alışınca sonunda gerçekten neyi istediğini bilmez oluyor."


- 07/07/2017 00:30

Hatta bedensel ölüm, benim için bir kurtuluş olurdu. Bu beni,o umutsuz zindanda, ben olmanın acısından sonsuza dek kurtaracaktı.


- 06/04/2017 06:30

...birinden nefret ettiğinizde, en kötüsü nedir bilir misiniz? Nefret ettiğiniz kişinin çok isteyip de bir türlü ulaşamadığınız bir şeyi, şaşılacak bir kolaylıkla sahiplenmesi.


- 09/08/2017 22:30

...doğru, ille de gerçek değildir ve gerçek de belki tek doğru değildir.


- 20/06/2017 17:30

Ama insan yazgısı, sonradan dönülüp bakılması gereken bir şey, olmadan önce bakılması gereken değil.


Tüm alıntıları göster

Kitap Bilgileri

Kitap Yazarı Haruki Murakami
Yayınevi DOĞAN KİTAP
ISBN 9786051110103
Sayfa Sayısı 738
Tür #edebi̇yat #roman

p>
Toru Okada: başkahraman. İşsiz, günlerini ev işleri yaparak geçiriyor. Susuz bir kuyunun dibine indiği gün hayatı değişiyor.Kumiko Okada: Toru Okada'nın karısı, gazeteci. Ortadan kayboluyor.Maya Kasahara: Toru Okada'ya arkadaşlık eden yeniyetme kız.Malta Kano: bedensel zerrecikler takıntısı olan, kırmızı şapkalı medyum.Girit Kano: Malta Kano'nun kız kardeşi ve yardımcısı. Geçmişi, fiziksel acılar ve intihar girişimleriyle dolu.Noboru Vataya: Kumiko'nun ağabeyi, Toru Okada'nın düşmanı, kötü politikacı.Teğmen Mamiya: İkinci Dünya Savaşı'nda, sayısız acılar yaşamış, toplama kamplarında kalmış ama bir türlü ölmemiş, yaşamaya mahkûm yaşlı adam.Muskat Akasaka: Toru Okada'yı himaye eden gizemli kadın.Tarçın Akasaka: Muskat Akasaka'nın, mükemmel fakat hiç konuşmayan oğlu.Yardımcı oyuncular:
Zemberekkuşu: her gün ötüşüyle dünyanın zembereğini kuruyor, ancak görevini bir gün ihmal edince işler karışıyor.Noboru Vataya: kaybolmasıyla Okada ailesinin hayatının değişmesine neden olan kedi. Namıdiğer, Uskumru.