Sınırın Güneyinde, Güneşin Batısında

FİYAT BİLGİSİ

Fiyat Bilgisi Yükleniyor


Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış.- 30/05/2017 06:30

Ama yüzünde, sadece bana hitap eden bir anlam vardı. Her buluşmamızda ona uzun uzun bakıyordum. Ve gördüğüm şeyleri seviyordum. "Neden bana öyle bakıyorsun?" diye sorardı. "Çünkü çok tatlısın" diye cevaplardım. "Bunu söyleyen ilk kişisin." "Bunu bilen tek kişiyim" derdim ona. "Ve inan bana,biliyorum."


- 12/07/2017 01:30

o zamanlar bilmiyordum.birini tekrar duzelemeyecek kadar kotu kirabilecegimi.insan, sadece var olarak diger bir insanda donusu olmayan yaralar acabiliyordu.


- 01/09/2017 08:30

saatin kolları sadece bir yöne doğru gider.


Tüm alıntıları göster

Kitap Bilgileri

Kitap Yazarı Haruki Murakami
Yayınevi Doğan Kitap
ISBN 9786051117218
Sayfa Sayısı 188
Tür #edebi̇yat #roman


Tokyo’nun varlıklı bir mahallesinde, sıradan ve sorunsuz gibi gözüken bir hayat süren Hajime, orta yaşlara geldiğinde yaşamını sorgulamaya başlar. Hayatı boyunca sahip olduklarından daha fazlasını istememiştir. Savaş sonrası yıllarda şansı yüzüne gülmüş, iyi bir evlilik yapmış ve iki kız çocuk sahibi olmuştur. Şehirde iki caz kulübünün sahibi olarak kıskanılacak bir kariyeri vardır. Yine de, hayatı ve kariyeriyle ilgili, rahatsız edici, sinsi bir yetersizlik duygusuna kapılmaktan kendini alamaz. İlk gençliğinde âşık olduğu, akıllı, ancak tuhaf bir yalnızlık duygusu uyandıran güzel Şimamoto’nun anısı, kalbini gölgelemektedir.